MOTORLU PANJUR

Panjur güneş ışığı, yağmur ve ruzgar etkilerini önlemek ve güvenlik için pencere üstelerine yapılan özel koruyucu sistemlere panjur denir. Panjur mekanizmalarına teknolojik girişimlerin getirdiği en büyük yenilik ise motorlu panjur sistemidir. Panjur sistemine entegre edilen motor ve motora ait kumanda ile uzaktan kumandalı motorlu panjur sistemi var olmuştur.
Bu amaçla üretilen tüp panjur motorları ve buna bağlı kontrol ünitelerinin panjur kullanıcılarına sağladığı konfor, çağımızın akıllı binalarının insan hayatını ne kadar kolaylaştırdığını açıkça ortaya koymaktadır.
Panjur motorları 75 yıllık tecrübenin ürünü olarak dünya çapında kalitesini ispatlamış en sessiz panjur motorudur.  Panjur motorları farklı kaldırma kapasitelerindeki 15 ayrı motor tipi ile her açıklık ve ağırlıktaki panjuru yıllarca bakım gerektirmeden kaldırabilir.  Bu birliktelik, her iki ürün için de en yüksek performansı sağlar.
HIRSIZA KARŞI ÖNLEM
Kullanılan alüminyum levhaların kalınlığı, oldukça etkili bir dayanıklılık sağlamaktadır. Bu da hırsıza karşı önemli bir koruyucu faktör oluşturmaktadır. Böylece Pimapen Tamiri.Net yapı ürünleri darbeye dayanıklı olup, güvenlik konusunda tam bir garanti verir.
YÜKSEK KALİTEDE POLİÜRETAN DOLGULU PANJUR PROFİLİ
Pimapen Tamiri.Net  yapı ürünleri çok titiz bir çalışmanın sonucunda, yüksek niteliklerini daima koruyarak üretilirler. Daima kalite kontrolü ile ürünlerin uzun ömürlü olmaları garanti altına alınır.

Tüm Ürünler 5 BLUEPEN  Garantisi İle Garantilidir.

TEL: 0850 302 93 93 GSM: 0542 302 93 93