PANJUR

Günümüzde konutların biribirlerine yakın bir şekilde yapılması nedeniyle panjurlarınız özel hayatınızın istenmeyen kişiler tarafından gözetlenmesini istediğiniz zaman ve yerde engeller.

Panjurlarınız kapalı konumda iken morötesi [UV] güneş ışınlarına karşı evinizi, eşyalarınızı ve sizleri mükemmel bir şekilde koruma altına alır.

Panjurlarınız, yağmur, kar rüzgar ve benzeri diğer doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur.

Panjurlarınız kapalı konuşa getirdiğiniz zaman dışarıdaki gürültü kirliliğinden sizi koruyarak huzurlu bir ortamda bulunmanızı sağlar.

Panjurlarınız, karlı ve buzlu havalarda pencereniz ile kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına neden olur.

Panjurlarınız, hırsızlık ve diğer meskene tecavüz olaylarında ilave caydırıcı bir etki yaratarak güvenliğnize hizmet eder.

Isı yalıtımında, yaz sezonu boyunca dışarıdan içeriye sıcak havanın girmesnını engelleyerek ve güneş ışınlarını yansıtarak içerinin daha serin kalmasını sağlar.

Haşarelerin içeriye girmesini engeller. Ayrıca sineklik entegreli sistemler ve birlikte uçan haşarelere karşı çok etkin bir koruma sağlar.

 

ŞİMDİ YERİNDE PANJUR ÖLÇÜLERİ ALMAK VE FİYATLANDIRMALARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

TEL: 0850 302 93 93 GSM: 0542 302 93 93